| deliutza_7233 a întrebat:

vreau sa adopt un caine. shih-tzu sau bichon. daca cineva da un caine din aceasta rasa spre adoptie va rog dati-mi mie unul. puteti sa imi lasati un mesaj privat sau sa imi lasati com. la intrebare. multumesc anticipat:*:* sunteti cei mai tari TPU:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu dar intra pe acest site http://www.caini-de-vanzare.ro/ este f bun si se vede de departe. Mai nou iti trimit poza cu cateii disponibili pe messenger si tu il alegi
sper ca ti-am raspuns la intrebare

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aces baiat sau fata este chiar prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*
As avea eu de adoptat ...bichon h
avanez... daca vrei ma poti contacta la 0757010344
RĂSPUNSUL ESTE:

| AmericaPoster48 a răspuns:

Da! Am eu este Bichon. Rasa pura. Cost: 400 de euro(cu atat l-am cumparat) Pret actual: 99 euro ID Messenger: cobra_mst2009