| Sandhya a întrebat:

Vreau sa comand online cat mai rapid o carte de biologie de clasa 11 editura CORINT de Cezar Th. Niculescu si un atlas de la aceeasi editura "Mic Atlas de Economie" se numeste.
Problema este ca nu le gasesc pe amandoua pe acelasi sitesad. Ma puteti ajuta, va rog, ca-mi trebuie pentru Facultatea de Medicina.
Multumesc anticipat, dau fundasad.

2 răspunsuri:
| CatelushDragutz01 a răspuns:

Este imposibil sa nu le gasesti scrie acolo la cautare de ce ai nevoie: Eu unul am gasit ce iti trebuie. Cauta si tu. Primesc fundita? te rog!

| Sandhya explică (pentru CatelushDragutz01):

Pai daca ai gasit da-mi site-ul, si daca e ceea ce caut eu, bineinteles ca primesti fundita straight face.