| Ziiziii a întrebat:

Vreau sa dau probele la liceu vocational, la pedagogic :p. Ce ar trebui sa fac la probe? Adica... Ce cantece imi propuneti? Iar la sport? Ce ar trebui facut mai exact? thinking Fundita :*

Răspuns Câştigător
| TnCristinaa a răspuns:

Buna! Si eu vreau la pedagogic.
Cantecele trebuie sa fie din 1-8 :Bade palarie noua; cucule, pasare sura etc
La sport : 2-3 exercitii de influentare selectiva a aparatului locomotor; 3-4 elemente de gimnastica acrobatica din aV-a si aVI-a; alergare 600 m -fara cerinta de timp Daca vrei sa vorbim add: crystynnalovecrystynna@yahoo.com