| andreeaemyyly a întrebat:

vreau sa editez si eu o poza.nu a mea dar are ceva scris jos poza aia si eu vreau sa editez scrisul sa nu mai scrie asa stie cineva ce trebuie sa fac? pls dau findita

Răspuns Câştigător
| carmyx a răspuns:

Pei,in primul ran iti trebuie un program pe nume photoscape, sh poti sa o faci s anul mai scrie...pui niste desene, sau poti sa scrii tu ce vrei. sper ca te/am ajutat. fundita?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sterge scrisul in Paint! O maresti de 800 de ori (maxim) si apoi stergi pixel cu pixel. daca nu te descurci incarca poza pe imgur si da-mi linkul sa vad si eu. http://imgur.com/

| carmyx a răspuns:

Hey! mersi pentru fundita.sunt noua pe TPU si e prima mea fundita.eu nu pot sa vb cu voi life. sa te uiti la intrebarea mea noua de azi,, poate ma poti ajuta