| Alien2 a întrebat:

Vreau sa ii scriu prietenei mele cele mai bune o scrisoare de felicitare.As dori sa-mi dati niste idei...sa o emotioneze.Multumesc!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cel mai bine e să vii cu propriile idei! Și eu am scris de curând o scrisoare și am scris foarte mult, am scris și o poezie. Poți face și tu la fel că nu cred că ești mai prost ca mine laughing
Dar acum serios cred că prietena ta și-ar dori să fii original și să vii cu propriile idei.

| LovelyA17 a răspuns:

Și eu îi scriu o scrisoare prietenei mele, e plecată în Belgia. Am început să scriu ce reprezintă ea pentru mine și cît de mult țin la ea. happy Îi aduc aminte tot ce am făcut împreună ..toate nebuniile. Nu cred că e nevoie să asculți ideile noastre, tot ce vei scrie în acea scrisoare trebuie sa vină din suflet..Trebuie să simți ceea ce scrii ^_^ Pînă la urmă e prietena ta cea mai bună va fi emoționată la cei vei scrie TU cu ideile tale. Fii originală, poți fi! ^^ Baftă!

| Anonima60 a răspuns:

Păi trebuie să simţi ceea ce îi scrii. Gândeşte'te la ea în timp ce compui. Poate că o să te gândeşti la ea ca la o rază de soare care ţi'a luminat calea sau poate că nu. Trebuie să simţi ceea ce scrii. Trebuie să compui din inimă. Să faci un efort pentru ea. Să pătrunzi în colţul ei din inima ta şi să laşi sentimentele să zboare în capul tau. Trebuie sa îi arăţi cât de bucuri pentru ea având în vedere că o feliciţi pentru ceva. Succes! :3