| bennn a întrebat:

Dau funda.

Salut, vreau sa imi cumpar o tableta sa nu depaseasca 500 lei, as vrea sa aiva android, camera foto, video si sa conectez un stic USB de internet.

As vrea sa gasesc pana la craciun sau de craciun la oferta.

Am vazut in magazine care scrie tablete pc si altele care nu scrie pc.Care e diferenta intre tableta pc si alte tablete care nu scrie pc?

Astept raspunsuri.Dau funda!

1 răspuns:
| EU19 a răspuns:

Allview viva q7 este o tableta foarte buna, super slim si foarte usoara.La 550 de lei face toti bani.
In pachet vine un cablu OTG cu care poti conecta stickul la tableta.