| cryssy98 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop dar nu ma pricep si nu stiu ce caracteristisi ar trebui sa aiba (vreau unul destul de bun). Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LalaMarye a răspuns:

Ti-as recomanda un laptop Acer, Dell sau HP. eu cred ca sunt cele mai bune. dar, pana la urma nu prea conteaza firma, ci cat de bun e laptopul, adica: memoria, procesorul, placa video etc.

1 răspuns:
| LoveForShania a răspuns:

Bunăă.
Ia-ți unul de la Apple clar.
Adică eu am telefonul de la Apple [ iphone'ul ], și e super, are atâtea pe elll:-o
Acum nu știu dacă laptopurile de la Apple sunt la fel de reușite, dar cred că ar trebui laughing

Succes.