| Nujjjjjjjjghf a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un webcam pentru laptop pentru orele online de la facultate si nu ma pricep deloc in a alege ceva bun. Mentionez ca as vrea sa il asez deasupra monitorului de la laptop, asta ar fi ideal. Ma puteti ajuta cu niste sugestii?
Multumesc happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege ceva prost. Serios, nu glumesc. E ilegal sa va oblige sa va aratati pe camera la ore. Macar ia-ti o camera mai naspa ca sa nu te vada bine profa.

| Nujjjjjjjjghf explică (pentru anonim_4396):

Nu am de ce sa ma ascund, voiam doar o camera decenta pentru orele online.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nujjjjjjjjghf):

Https://m.emag.ro/......DTPSQMMBM/

| AlexElektro1987 a răspuns:

Pai spune si un buget. Iti pot recomanda Logitech C920 care este in jur de 450 de lei pe pcgarage sau Xiaomi W88s = 169 de lei sau A4Tech PK910H-1, tot 169 de lei, ambele pe evomag. Depinde cat esti dispus sa dai, dar toate sunt bune la pretul cerut.

| Nujjjjjjjjghf explică (pentru AlexElektro1987):

Cam 500 de lei as fi dispus sa dau maxim pe o camera, asta in cazul in care nu ar avea alte optiuni, dar am vazut ca sunt bune si la preturi mai mici, mersi frumos pentru recomandari.