| anonimm1122 a întrebat:

Vreau sa imi fac pierce in limba. O sa mi-l fac la salon si foloseste spray amortizor. Vreau sa stiu daca doare si daca pot fuma.

5 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Nu o sa doara daca se foloseste sprayul si da poti fuma dar ar fi indicat sa astepti 24 de ore

| anonimm1122 explică (pentru cristiiiiiii):

Si daca fumez dupa cateva ore dupa ce mi l-am facut ce se poate intampla?

| cristiiiiiii a răspuns (pentru anonimm1122):

Nu stiu care pot fi reactiile adverse...consulta-te cu cineva specializat in domeniu

| cetateanuturmentatkrysty a răspuns:

1 daca folosesti sprei nu ar trebui sa doara dar depinde de calitatea lui si2 de ce mama dracu iti faci piercing in limba?

| anonimm1122 explică (pentru cetateanuturmentatkrysty):

Pentru ca asa vreau, am asteptat destul, am peste 16 ani. Nu imi fac ca asa e la moda sau ceva in genu, imi place si atat.