| Instagrama a întrebat:

Hey! vreau pierce in limba.dar imi este frica de durere sadoare la salon poate sa ma dea cu un spray ceva sa nu mai simt asa tare durerea? cat timp poti sa ai limba umflata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

De ce vrei tu sa-ti provoci durere cand nu ai probleme de sanatate? Poti sa fii frumoasa daca alegi corect hainele, daca ai o tunsoare moderna, daca stii sa vorbesti, sa zambesti, ...De ce asa ceva pe limba?

| Instagrama explică (pentru ElenaSA):

Pt ca imi doresc eu tare, tare mult! Deaiawinking

| ElenaSA a răspuns (pentru Instagrama):

Si eu imi doream tare mult sa merg in expeditie cu cortul.Ai mei nu ma lasau.Am plans cu lacrimi de crocodil si m-au lasat.M-am ales cu reumatism poliarticular acut.Deci,morala.Nu tot ce iti doresti tare mult iti face si bine...

| Instagrama explică (pentru ElenaSA):

Aici asa e! Mersi fainwinkingdar o sa imi fac curaj si am sa merg laughing

| FlorinFindus a răspuns:

Huaa fetele astea... Nu vi-e pic de rusine ba bateti joc de trup. Generatia asta...