| dyenutza13 a întrebat:

Buna TPU... vreau sa imi fac un blog referitor la adolescenti si chestii despre moda dar nu imi vin idei despre numele blogului..ma puteti ajuta va rog? dau fundita la numele care imi placelove struck

Răspuns Câştigător
| Adriam a răspuns:

AskUs,We Know, Totul despre tine sau in engleza ca suna mai binehappy..ALLaboutYOU.Nu stiu daca are legatura cu ce vrei tu sa faci dar mie mi-au placut laughing, succes cu Blogul

3 răspunsuri:
| SVD a răspuns:

Cheers to the teenage years

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu dragoste si sex?

| floweray a răspuns:

Pentru platforma iti recomand sa incerci www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!