| BuYaSaNn a întrebat:

Vreau sa imi iau o pisica, rasa se numeste Albastru de Rusia. Daca stie cineva cam cat ar costa un pui il rog sa-mi zica.

Răspuns Câştigător
| Drixie a răspuns:

Costa in jur de 500 de lei, dar ai grija pisicile astea sunt foarte rele am avut si eu. si foarte greu de ingrijit. rup perdele fac mizerie etc. happy sper ca te-am ajutat. te rogg frumos funda :*

| BuYaSaNn explică (pentru Drixie):

laughing daca e asa nu mai ma intereseaza.asta mai imi trebuia, sa rupa perdelele...