| Nope23 a întrebat:

Vreau sa imi mai innoiesc biblioteca, si as vrea sa imi cumpar cartile din seria Percy Jackson, Jocurile Foamei, Divergent si Insurgent...Hotul de carti, Sub aceiasi stea etc. As vrea sa dau comanda pe site-ul librarie.net.Ce parere aveti despre preturi? Mie mi se par destul de bune, au reduceri de 50-60%. Deci, ar trebui sa profit de aceste reduceri si sa imi iau cartile acum, sau sa astept pana la Black Friday? Dau funda, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anndreeacatalinna a răspuns:

Poti sa iti comanzi si acum! cum vrei tu! cred ca si de black friday sunt reduceri cu 50-60%. dar eu iti recomand si ''elefant.ro'' eu de acolo imi comand cartile si sunt foarte multumita de preturi. si ei au reduceri de la 15% pana pe la 75% parca. si nu iti recomand ''sub aceeasi stea'' adica mnea...mie mi-a placut foarte mult ''privilegiul'' de zoey dean. acum doar ti.am dat un sfat, faci cum crezi tuwinking

2 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Recomand elefant. E cel mai bun site de cărţi, cu cărţile cele mai ieftine. Acolo niciodată nu sunt la preţul lor întreg, din librărielaughing.

| MirelusRoxi a răspuns:

Acum! Eu le-am luat pe toate niminate de pe Elefant.ro. Funda?