| brutmunt a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma ajutati, deci eu vreau sa ma apuc serios de slabit in aceasta vara.Va rog ajutati-ma sa slabaesc din burta sa am un abdomen plat si din kilograme (sunt fata).

4 răspunsuri:
| Sarius1994 a răspuns:

Du-te la sala in fecare dimineata intre 7-11, nu manca paine alba sau deloc sau macar paine neagra, evita dulciurile, pilbate cel putin 30 de min in fiecare zi, evita sucurile sau apa carbogazoasa, incearca sa nu mananci carne de porc sau prajeli sau grasimi de orce fel, daca vrei sa maci carne incearca piep de pui la gratar, si incearca sa faci seara intre orele 6-8 cateva abdomene intre 15-30 apoi daca poti din ce in ce mai multe ar fi ok dar incearca sa faci 10 cu o pauza de 1 minut intre ele si cam atat ar fi sper sa te ajute

| măcheamăăăî a răspuns:

Alearga in fiecare zi 20 minute.

| brutmunt explică (pentru Sarius1994):

Pai problema este ca eu ma duc in sat la bunici si acolo nu este sala

| brutmunt explică:

Va rog mai spuneti-mi ce mancare pot manca fara sa ma ingras