| Elle a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Samsung Corby. Vreau si eu niste detalii despre el si/sau opinii.

Răspuns Câştigător
| paramore_7972 a răspuns:

Sincer. e ff prost. O prietena are un corby si l-a udat intr-o zi din greseala si s-a stricat foarte, foarte rau. Iar eu am un nokia 5800 si mi-a cazut intr-un lighian cu apa. Nu a patit absolut nimic. Cred ca intelegi care e diferenta. Ti-as recomanda sa iti cumperi un nokia deoarece nu prea se strca, iar piesele pentru el se gasesc mai usorwinkingwinking

6 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> Samsung -> Corby ia vezi ce zic baietii aia sigur l-au testat.

daca gasesti ce iti trebuie, ast fundita

| Fvn a răspuns:

E praf ca soft.

| vlaaddd a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_s3650_corby-2908.php

Raportul calitate / pret e foarte avantajos.

Cumpara-l!

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Eu am. nu sunt multumita de el, sincer. camera e proasta... ma rog, acum depinde de tine

| ladylove a răspuns:

Buna.
Uite cateva detalii: http://www.flashgsm.ro/index.php?id=4836&id_brand=8

Eu am Samsung Corby de la Craciun si sunt destul de multumita de el...desi.uneori se inatmpla ceva si se inchide.nu stiu. poate i-am facut eu ceva de face asa:-?

Sper ca te-am ajutat.

| shineofblood a răspuns:

Corby e mai mult asa de "fita" sa zic asa, raportul pret-calitate nu se merita. E slabut pentru cat costa zic eu. Eu zic sa te mai gandesti, puls ca de touchscreen te vei satura usor pentru ca e foarte incomod, in special cand vrei sa trimiti mesaje.