| Deasonyka a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi cumpar o tableta ieftina si buna si care poate fi folosita si ca telefon adica sa pot suna si sa vorbesc(eventual prin casti)A-si vrea sa-mi recomandati ceva pana in 6-7mil si sa fie bun va rog frumos.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Rolleer a răspuns:

Buna poti sa incerci la http://tableteieftinee.com eu de acolo am cumparat una cu 560 Ron.

| AndreiRila21 a răspuns:

Parerea mea!big grin Este ca daca vrei sa-ti iei tableta la bani astia nu se merita!) Cele avansate costa mult mai mult! Mai bine iti iei un telefon! Eu te sfatuiesc sa-ti iei Sony Ericsson XPeria!happy Sunt telefoane bune!hee hee Dar depinde pentru ce-ti trebuie acum!tongue Ori cum gasesti si la bani aia! si vb cu cineva(Amic/ruda, etc) sa te ajute folosing okazii.ro!happy Acolo gasesti!happy :*

| hannahmiriam a răspuns:

Eu am o tableta Goclever de vanzare, nu se poate folosit pentru telefon in rest navigare pe net, skype, messenger, youtube e perfect. 350 lei...te intereseaza?

| jaja10222 a răspuns (pentru hannahmiriam):

Hannahmiriam pe mine m-ar interesa tableta ta Goclever id-ul meu este :nanda_2001@yahoo.com contacteaza-ma