| Deasonyka a întrebat:

vreau sa-mi cumpar o tableta pana in 5-6milioane si sa aiba loc de SIM gen sa poti vorbi ca la telefon pe ia sau eventual prin casti daca nu.Sistem adroid camera foto si multe alte aplicatii.Care i-mi poate spune niste denumiri de tablete si unde pot gasi in Bacau o tableta ieftina si buna va rog frumos dau funda cat mai rapid posibil

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

In.ro NU o sa gasesti nimic ieftin SI bun. De fapt nu o sa gasesti nimic ieftin. Ca sugestie, voila - http://www.mp4nation.net/......-processor
Stiu ca nu are sim, dar tu vrei cam multe in 5-6 mil...