| enTine a întrebat:

Vreau sa-mi fac si eu un site al meu si nu stiu cum, ma ajuta si pe mine cineva?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face site gratuit pe platforme gen Ucoz sau sa iti cumperi domeniu si sa faci site ca tot womu'.

| SirGilbert a răspuns:

Sa faci un site e destul de greu, totusi asta te va ajuta! -> http://www.ucoz.ro/? pguid=134539626&gclid=CN3l6M-2qLkCFche3godDn0AMQ

| enTine explică (pentru SirGilbert):

Si dupa inregistrare ce fac? Ca habar nu am ..Ma ajuti un pic ))

| SirGilbert a răspuns (pentru enTine):

Nu sunt inregistrat pe site pentru ca nu-l folosesc.
Totusi, acceseaza "Turul sistemului", te va ajuta mai mult decat mine!
Bafta!

| Brotacelul a răspuns (pentru enTine):

Intra pe forum.ucoz.ro - acolo gasesti numeroase materiale ajutatoare.