| Îmiplacesacitesc a întrebat:

Bună,  TPU! vreau sa mi împărtășesc sentimentele mele cu voi și sa îmi spuneți părerea voastră. M am îndrăgostit. Deci eu sunt în a 10 a și vara stau la bunicii mei la tara. M am împrietenit cu o fata de vârsta mea. Îmi da ieri mesaj sa mă duc la ea urgent, ca are o surpriza pentru mine, cică are sa mi prezinte pe cineva. Apoi mi-a spus ca sunt 3 băieți veniți aici din alta tara(ei știu sa vorbească românește ) și ca unul are 12 ani, altul 15 și altul 19. Și ca cel mai mare e cel mai drăguț.  Ei bine, mi-a trimis poze cu ei și nu mi se păreau cine știe ce. În fine. Am fost la ea și după am mers cu bicicletele la ei. Primul care a ieșit la poarta cu o canapea a fost cel mai mic. Apoi a venit și cel de 15 ani. Și prietena mea îi întreabă unde e celălalt (19 ani ) și au spus ca doarme. Apoi merge fără sa îl vedem cel mic sa îl trezească. Și stăm noi pe canapea rezemati pe gard și simt pe cineva ca se așează dintrodata pe gard. Mă uit în sus și îl văd pe el. Iese pe poarta și se așează lângă mine. Deci efectiv de atunci mă simt îndrăgostită, toată ziua numai la el m-am gândit. Asta nu e tot. După ce am mai stat de vb am plecat la prietena mea sa mâncăm, și ne am întors la ei. Și de atunci tot cred ca și el ma place. Sa va povestesc: rade la cele mai proaste glume ale mele, caută MEREU sa se așeze lângă mine și sa mă atingă. De ex se uita la pozele mele de pe Facebook după telefonul prietenei mele(după ce m-a întrebat Cum sunt pe Facebook ) și dintrodata mi-a ridicat un deget și spune : asta nu e mana ta

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Bun si... ce ar trebui sa fie cu asta?
Adica tu abia daca stii cum il cheama si iti place de el? straight face Adica doar l-ai vazut si gata, fluturasi in stomac. Sincer daca auzeam asta de la una de 12 ani, mai intelegeam dar asa sunt intr-un fel surprins (fara suparare)
Uita de el, nu ai ce sa faci. Oricum el sta in alta tara, deci. nu puteti fi tot timpul impreuna happy

| Îmiplacesacitesc explică (pentru Nemessys):

Vara asta va fi aici, în tara

| Nemessys a răspuns (pentru Îmiplacesacitesc):

Si cand o sa se termine vara, ce o sa faci? happy Daca vrei o relatie care sa tina doar vara asta, simte-te libera!

| Violleta2022 a răspuns:

Si noi, ce putem face pentru tine?

| Îmiplacesacitesc explică (pentru Violleta2022):

Sfaturi sau păreri