| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi sterg un id pentru ca cineva imi intra pe el si imi pune statusuri urate >Am doua intrebari

1. Cel care imi intra dupa ce il sterg nu mai poate intra, nici eu?

2. Acolo de unde am aflat ca sa-mi sterg id-ul zecea ca stergerea oficiala se face dupa 3 luni.

ex : Daca cineva ma are in lista pe mine si statusurile mele, dupa ce imi sterg id-ul ele vor disparea?

Funda, Funda, Fundaaaaaaaaaaaaa Va roog mult ajutati-ma!crying

Răspuns Câştigător
| DuLcyK a răspuns:

Uite ca sa nu iti mai apara statusuri urate da clik aici http://paradoxs24.blogspot.com/2011/12/ymland-status-changer-rezolvare.html urmeaza instructiunile! Nu intra nimeni pe id tau doar ca se poate schimba statusurile cu ajutorul unui program pe care nu il voi mentiona! mi s-a intamplat si mie, doar urmeaza instructiunile dupa linkul de mai sus si aceasta problema va disparea!

4 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Buna :
Http://www.ymland.com/status-changer/index.php asta e site-ul unde poti schimba status-urile...iar daca vrei ca ceilalti sa nu-ti mai poata scrimba status-ul da la Yahoo, dupa aceea la "Messenger" > "Prefferences" > "Ignore list" si fa exact ca in poză http://easycaptures.com/fs/uploaded/635/2935520422.jpg

| Jane_6633 a răspuns:

Nu e nevoie sa iti schimbi id-ul. Doar fa urmatoarele: du-te la Yahoo ( in bara sus la mess ) Preferences Ignore List si bifeaza prima casuta ( Ignore anyone who is not on my... )

| AllesSy a răspuns:

Bagamias picioarele in ala care imi face astaaaa Uitativa si voi pe status mi-a pus : Imi place vitza o ard pe p*** X-( X-(

| AllesSy a răspuns:

Oricum mersii mult ca mia-ti zis cum sa fac