| bybyu a întrebat:

vreau si eu statusuri pentru facebook, va roog sa ma ajutati

1 răspuns:
| Hermaniona a răspuns:

Ceea ce nu te omoara.te face mai puternic.

daca ai fluturi in stomoc...mananca naftalina

Daca vreodata voi privi in jos o voi face pentru imi admira pantofii

Cel mai bun sfat il primesti de la frizer: Tine capul sus!

Te-am cunoscut dintr-o greseala, dar a fost cea mai frumoasa greseala din viata mea.

Vreau sa te ignor dar nu pot...e ca si cum i-ai zice inimii :Nu mai bate, Stop!

N-o sa uit niciodata cine m-a ranit, cine m-a ajutat sau cine m-a tradat

Si tine minte.o fata loveste prin fapte ..nu prin cuvinte

Viata e grea. poate prea grea.dar uneori merita traita din plin!

FUNDA?