| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa particip la miss boboc,nu stiu prea multe despre asta, ce calitati imi trebuie, ce intrebari se pun la testul de cunostinte genereale, cum pot castiga?

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Hmm...din cate stiu eu cei de a 12 care organizeaza balul bobocilor se ocupa si de "recrutarea" pentru miss respectiv mister, dar ce stiu eu? In primul rand trebuie sa ai talent la ceva, trebuie sa stii cum sa iti pui in valoare frumusetea exterioara. Intrebarile sunt in general usoare, undeva la "2+2" tinand cont de notele luate la examenul din clasa a 8a. Multa bafta.