| okseed a întrebat:

Buna TPU vreau sa pun intrebarea asta pentru baietii care poarta ochelari de vedere.
Deci! baieti care poarta ochelari de vedere au atractie la fete...
Dau funda :* la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Bine, nu am inteles care e intrebarea, asa cum nu inteleg toata porcaria asta cu ochelarii de vedere. Daca baiatul e dragut, e dragut si cu ochelari si fara. Ba chiar am vazut unii care arata mai bine cu ochelari decat fara. Deci nu te mai stresa atat...
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Barbiie a răspuns:

rolling on the floor)) si intrebarea care e?

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Si care anume e intrebarea? laughing

| SpufyLaur a răspuns:

Pai...eu n-am ochelari de vedere dar uni baieti arata bine cu ochelari(Nu ochelari de care poarta batrani rotunzi) si au atractie la fete

| okseed explică:

Intrebarea e Baietii care au ochelari de vedere au atractie la fete?