| kidDiana a întrebat:

Vreau sa realizez un sondaj de opinie pentru un proiect si am nevoie de opinile voastre, deci ce inseamna pentru voi reteaua de socializare facebook? Pentru fundita am nevoie de cele mai bune si frumoase raspunsuri, multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| KarinaM a răspuns:

Pentru mine facebook-ul este o societate virtuala in care crezi ca ai cunoscut anumite persoane. Cred ca facebook-ul este o metoda destul de buna pentru a comunica, de a ne exprima gandurile si starile sufletesti, de a ne ajuta sa ne destindem cu ajutorul prietenilor nostri virtuali. De aceea cred ca facebook-ul este o oportunitate de a comunica de care trebuie sa profitam, insa nu trebuie sa uitam de realitate, pentru ca nu totul este ceea ce pare pe FACEBOOK! Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Un ca*^t.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Pentru mine facebookul, e varianta imbunatatita a hi5-ului.Oportunitatea la hi5 era ca puteai sa pui muzica sa cante atunci cand iti vizualiza cineva profilul sau il puteai face ce culoare vrei.In rest, fb are mai multe jocuri, aplicatii.Pe hi5 nu erau paginile astea cu meme-uri.
In rest, nimic interesant, la inceput e cine site ce, dar pe urma te plictisesti.Te imprietrenesti cu o multime de necunoscuti, si pe urma realizezi ca nu ai nevoie de ei.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Pentru mine, facebookul e ca un fel de oracol in care fieacare scrie ce vrea, in functie de cum vrea sa fie privit. Pitipoancele, cocalarii, disperatii, frustratii si oamenii relativ normali la cap, cum ma consider eu, cu totii se iau de mana inconjurand o lume noua, mai ceva ca Narnia. Aici imi place sa vad ce au mai facut pretenasii de nu stiu si eu si sa ma amuz cand n-am ce face. De asemenea, folosesc chatul, ca mi-am uitat parola de mess, si oricum nu prea mai am mesaje pe tel. Cu facebookul m-am scos!

| BeStMaN a răspuns:

Reteaua de socializare facebook este un loc in care cunosti noi oameni prieteni si tii legatura cu rudele familia etc. dar poate fi si un loc periculos depinde cu cine faci cunostinta

| HoneyFlv a răspuns:

Hmm.nimic interesantlaughing o retea de socializare, unde vorbesc cu prietenii si cunoscutii de la distanta, postez o poza odata la nu stiu cate luni laughing in rest, sunt ca la film, imiiau popcorn si ma uit la incultura si nuditatea anumitor persoane incercand sa stranga like-uri de parca le-ar tine de foamehappy