| anonim_4396 a întrebat:

Hello everyone happy
Am o intrebare, mai degraba ca un sondaj de opinie, dedicat barbatilor:
Care femei din vietile voastre au fost cele mai bune in pat? Cele mai plinute, sau cele mai slabute?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Iti spun eu cum sta treaba. majoritatea baietilor slabi prefera si considera ca fetele mai plinute sunt mai bune la pat, iar baietii mai grasuti prefera fetele mai slabe. Cam asa sta treaba.
Pana acum n-am avut nici o fata plinuta si nu ma pot exprima in privinta lor. Am avut numai fete slabute si din pct meu de vedere nu cred ca, conteaza cat de grasuta esti sau slabuta, nici ce cunostinte ai de sex sau cat de buna esti la pat... Consider cat de mult iubeste barbatul femeia respectiva, daca o iubeste cu adevarat, cred ca va fi foarte satisfacut. Fata invata in timp, atata timp cat o iubesti, sunt sigur ca va fi dispus sa faca orice.

| Demonull a răspuns:

laughing)cand spui plinute. la ce te gaandesti 80 +? in medie imi plac femeile intre 50-60kg hai fie 65 daca trece de 65. sad. depinde si de inaltime acum...

| anonim_4396 explică (pentru Demonull):

Am inteles ce ai vrut sa zici, dar totusi nu mi-ai raspuns la intrebare laughing

p.s plinute peste 60 si slabute intre 40 si 50, iar o medie a inaltimii intre 1.60 si 1.75

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai la 60.65 nu esti chiar plinuta esti numai buna laughing smug mai ales daca mai ai si 1.65.1.70 personal prefer fetele intre 50-60, insa nu le refuz pe cele de 65 laughingsper ca te-am ajutat acumlaughing