| elly_3409 a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu si eu parerea vostra, am un *yubit*in clasa a 12a
are 18 ani si a zis ca pana nu fac si eu 17-18 ani nu vre sa se culce cu mine(ma bucra faptul asta)el zice ca nu e ca alti sa vrea doar stiti voi ce. App eu am aproape 14 ani si sunt in clasa a 7a. Ce parere aveti...sa stau sau sa nu mai stau cu el?

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Daca ti-a spus asta inseamna ca te iubeste cu adevarat, si e dispus sa te asteptehee hee Daca si tu il iubesti si ii accepti hotararea continua cu el, dar daca tu vrei altcevalaughing Nustiuhappy Cum simti tu! Dar el este chiar un gentlemanhappy Rar mai vezi baieti care sa-si respecte iubitele asa de mult!

Ceao!:*

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

laughing chiar ma gandeam ca ce intrebare o sa pui
ai avea motive sa nu stai cu el confused?

| TPUAiurea a răspuns:

Dupa ce intrebare pui, ma intreb la ce mai sta el cu tine.