| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

BUNA TPU. vreau sa va intreb daca marfa aceasta e reala. adica am vazut pe site-ul oficial al firmei acestor papuci ca pretul lor real e in jur de 650.000 euro si aici ii vinde la pretul de 550 lei. M-am gandit sa imi comand o pereche dar vreau sa vad si parerea voastra http://www.okazii.ro/......a160618958

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
650.000 de euro pentru o pereche de ghetute? hai sa fim seriosi poate ai gresit, fara acele 3 zerouri ar fi plauzibil.
550 DE RONI ESTE MAI REAL.
O SEARA BUNAhappy

| Georgemy2 a răspuns:

Poate-s papuci lu' Dumnezeu ca-s asa de scumpi, o mare teapa o pereche de papuci la pretul asta

| MyNameIsCata a răspuns:

Pai gandeste-te ca diferenta e de la cer la pamant.De la 650Euro la 550Lei nu crezi ca e ceva neinregula? Nu ii lua ca te alegi cu o pereche de fake-uri de nimic.Ce e bun si costa.