| onlychangeforlove a întrebat:

vreau sa va intreb daca stiti unde se gaseste lutul cu uscare la aer DAS? am auzit ca se gaseste si prin real. daca stiti cat costa si daca intr-adevar se gaseste in real..please tell me! funda:X

2 răspunsuri:
| onlychangeforlove explică:

Mersi mult pentru raspun xshop dar prefer sa iau dintr-un magazin..nu stiu de ce dar nu am incredere in cumparaturile de pe internet..ms oricum f mult:X

| xshop a răspuns:

Ai incercat aici? http://adf.ly/AYaJm

de obicei au... daca nu da-le un telefon sigur iti pot aduce la comanda.