| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

BunahappyhappyCe pot face...am parul "ros" si ce pot face.eu nu vreau sa'l taistraight facestraight face. Am auzit de ulei de ricin? e bun? unde gasesc? cam cat ar costa? funda:X

Răspuns Câştigător
| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Buna.Uleiul de ricin e bun daca vrei sa iti creasca, atat.e in jur de 3 lei l-am folosit si eu.

2 răspunsuri:
| Ioana128373i a răspuns:

Uleiul de ricin se gaseste la farmacie si la plafar si costa in jur de 3 lei)maxim vreo 8 lei cred. Depinde de la farmacie la farmacie.

| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Incearca o masca de par, sigur va functiona