| EyeCandy a întrebat:

Bună TPU !
Vreau să vă povestesc ceva iar dacă doriți să mă ajutați cu păreri ! O să dau și fundă celui mai folositor răspuns .

Am în clasă un băiat , drăguț ( ca să zic așa ) . De fiecare dată când stau pe lângă el sunt ceva gen : iiii , happy batting eyelashes . doar că el , obișnuiește să stea mereu pe lângă fete , să vorbească toată ziua prin mesaje cu ele și nu e doar una .
Eu cred , că prin gesturile astea , nu v-a avea niciodată o relație serioasă , dar totuși îl plac .

Întrebarea este : ce aș putea să fac să-i atrag atenția ?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine cauti unu mai cuminte si serios pentru ca ala te-ar insela cu altele.

| Mia999 a răspuns:

Gaseste un subiect de discutie. vorbiti ceva ce va place la amandoi nu stiu, un hobby, ce ati facut in ziua precedenta. ceva legat de scoala. sau o solutie ar mai fi. sa il intrebi daca e intr-o relatie, cat tine o relatie la el,? sper ca ti-am fpst de folos. nu vreau funda. pa, pa. succes happy :*

| Dariiia a răspuns:

Poi fiind in clasa cu tine aveti multe subiecte de discutat, in privina temei, orarului etc.
Daca vorbeste cu fetele. asta e.
Asa e orice baiat.
Succes big hug

| Roxiii03 a răspuns:

Eu nu stiu daca merita sa ii atragi atentia... din cate mi-ai povestit nu cred ca este un baiat care sa merite iubirea unei fete... mai ales daca sunteti in aceeasi clasa nu prea cred... cel putin mie colegii de clasa mi se par ca niste fratii happy si nu cred ca ar fi interesati de vreo colega... dar reintorcandu-ma la tinehee hee daca spui ca este atat de tupeist si asa... daca nu a incercat sa iti atraga el tie atetia nu cred ca il interesezi... Mai uita-te si ce semne da cand este in preajma ta... Sper sa te descurci kiss!