| slrs a întrebat:

Ajutati-ma va rog cum sa atrag atentia unei fete ce sa vorbesc cu ea cum sa o fac sa ma simpatizeze si sa iesim?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi pur si simplu, sa nu para ca esti vreun prost sau psycho ca nu mai vrea din start sa iasa cu tine si o sa ai ignor din start. Deci fi tu insati, du-te la ea intreab-o da ca vrea bine daca nu e cam pr0asta, sorry. Adica un suc platit de altul care ma mai si simpatizeaza cum sa piarda Missy asa o ocazie...hm.