| TheKiller1 a întrebat:

Vreau sa va pun o intreabare dar trebuie sa stiti ceva inainte.Parinti mei sunt in Spania la mine si sunt divortati. Apropo eu am 14 ani si locuiesc la tara si azi l-am batut pe un vecin si a venit tatato si m-a luat la parma m-am dus acasa si i-am zis la bunica ca sun politia nu m-a lasat si a nunato pe mama si mama a zis ca sa-mi fie invatatura de minte. Tata nu mai are loc de munca... mai complicat dar nu poate veni acasa.Ce as putea face sa ma razbun?

2 răspunsuri:
| Nykwtza a răspuns:

Razbunate pe fiul lui! big grin oricum eu ti-as sfatui sa nu faci nimic, macar fii un fiu bun pentru parintii tai in acest moment!

| WildLatte a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci asta. Situatia o sa devina si mai complicata daca te razbuni si nu o sa mai terminati cu cearta asta.