| Patyi a întrebat:

^.^batting eyelashes Vreau si eu cat mai multe status. uri pentru. mess in romana sau in engleza de fericire! :X Cine imi da cele mai multe si frumoase status. uri ii dau funda rapidd!batting eyelashes :X:X:*

Răspuns Câştigător
| Izomer a răspuns:

Astepti o schimbare ca pe o zi de varawinking

Incercarile tale s-au izbit de un zid.

Oficial imi merge bine…neoficial e jale! laughing

. # Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X

Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand mai bine ma daram singura;] Sh`o sa cad razand! =]

Secretuu este sa risti, sa te simti binee sh`sa castigi!;*

[~_~] See the world in a pink way.; X

E mereu cu zambetul pe buze big grin nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. love struck

Daca A reprezinta succesul in viata, atunci A este egal cu x plus y plus z. Munca reprezinta x; y inseamna joaca; iar z - sa stii sa-ti tii gura. angry

Nu stiu ce respecti tu,. eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îsi dau "Refresh" la caracter. / : )

Te bagi in viata mea cu fiecare secunda...pai normal ca a ta e praf! *;

Nu e un vis si nicio fantezie. E ceea ce se numeste copilarie! love struck

Te-ai convins ca-i un vis. dar fara culori! happy

Zambeste, da play si porneste! Zambeste si arata-le ca nu iti pasa. love struck

Oricat mi-ar pasa mie, altora nu le pasa.|

Ti-am promis... ca intr-o zi o sa ma tin de promisiuni. big grin

Sa se schimbe lumea pentru mine. Eu nu am de gând >; d!

Singura, dar intotdeauna cu cineva!

Ai o multime de motive dar de fapt n-ai nimic. laughing

Secretul e sa risti...sa te simti bine si sa castigi! love struck

I've become so numb, I can't feel you there. >; d

->Chiar nu e treaba ta!

Its' time for... I don't care, ok?

Zambeste, maine poate fi mai rau!

Ea nu e ca restul`ea e pur si simplu ea.

Mai ti minte cand scriam I love you, pe trotuarrr? love struck

Daca nu vrei un raspuns sarcastic, nu-mi pune o intrebare stupidawinking big grin I don't want to see

Zambeste chiar daca ai sa cazi, chiar daca soarele apune si azi!

Am învatat sa am rabdare. Ca totu-ti iese atunci când nimeni nu te crede-n stare!

Shut up and happy.

Chiar daca nu-s toate roz, tot le colorez eu odata love struck

H a pp y love struck

Zâmbeste. De ce? Pentru ca poti!

Playing taken away. But you never drown.

Smile! Life’s good! xD

Totul merge-n contratimp happy e ca o piesa fara ritm.

Don't worry oh go on Be H a pp y happy love struck

hee hee

1 răspuns:
| NickP a răspuns:

The Kiss... something made of nothing, tasting very sweet :*