| DulcePaSsion a întrebat:

Vreau si eu love struck un status pentru Craciun. happy
in engleza sau romana. love struck multumesc.

1 răspuns:
| cristianorudi7 a răspuns:

1. Chiar daca ti-ai luat Ferrari si acum esti pe drum, sper sa te bucuri de brad sa te bucuri de Craciun

2. Viata asta ne inraieste si uneori actionam ca niste nebuni dar sa nu uitam ca este Craciunul si sa fim un pic mai buni

3. Chiar daca stai intr-o garsoniera fara utilitati la margine de Bucuresti, imagineaza-ti ca ai in casa un brad frumos, bei vin fiert si afara ninge ca-n povesti

4. Sa ai un Craciun minunat pe care sa-l traiesti ca-n povesti si sper sa primesti macar 100% din cadourile pe care le doresti

5. Sarbatori Fericite si un Craciun plin de zapada fina sa ai un an mai bun si la anul’ sa-ti iei masina

6. De ce sa-ti dau mesaje mincinoase de Craciun si sa-ti zic ca esti un adevarat cand tu mirosi a **** si cand am nasul infundat…

7. Acum doi trei ani scoteai cartofu’ din pamant si-l bagai direct in gat, acum esti la studii in Londra, te duci la Opera si vrei sa pari bine crescut.

8. Ai o mentalitate de manager si esti condamnat sa castigi.de Craciun esti cel mai mare chitros si o arzi cu apa si covrigi…

9. Sper ca la un moment dat o sa-ti retragi cuvintele acum la final de an. uite ca acest mesaj de Craciun poate sa ajunga si la cel mai necioplit taran.

10. Mi-a trebuit ceva sa-mi iau inima-n dinti si sa prind curaj.am zis sa-ti dau si tie un mesaj de Craicun desi esti un cocalar ordinar si ai cel mai jenant limbaj.

funda plssssss