| daNNusa a întrebat:

Buna TPU :* vreau si eu cateva status. uri (3-4) despre prietenie falsa, iar acea prietena ma barfeste pe la spate. dau funda kiss

6 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

O prietenie falsa duce la durere nesfarsitasadsadsadcryingasa ca prietenii trebuie alesi cu multa chibzuintza.cryingcryingcrying Prietenul adevărat, este acela ce-ți întinde mina, nu pentru o zi ci pentru totdeauna, cu prietenie. Sa porti mereu in gandSa porti o vesnicieAcest cuvant frumosNumit prietenie

| Maothecat a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa iti exprimi sentimentele prin statusuri. spune-i ce simti chiar daca nu iti e usor.Nu trebuie sa tii in tine toata povestea asta!

| Кристина21 a răspuns:

Aud vorbe parsive despre Mine. Si continua barfa! Da` cand ajunge la Mine barfa;-x Isi cere scuze t_a_r_f_a.=]
De atata barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca omul` nebarfit e 0m ratat

Nu ştiu ce respecţi tu, eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter.

| Кристина21 a răspuns:

XD | invidia doare =). sunt prea tare b-)! |
#. Timpu` se scurge`n [reluare]. =X

; x. plang ιn hohote de ras. day єvєryday. auzι bєy.[!? ]. hey! 'tє`n mortιι tєι.[ ].; x

| lykkeli a răspuns:

Nu mai exista oameni cinstitsi, caci au murit sperand.Nu mai exista regrete, caci le-am privit arzand
Anturajul meu nu e prost, e doar deosebit, iar bagajul tau nu e plin e doar pregatit
Am ganduri ce ma apasa, si prieteni ce-mi dau plasa.Nici unde nu sunt acasa, dar cu zambetul pe buze spun ca nu-mi pasa
Totul acum se termina Nu mai vreau sa trag de timp Ce vreti voi n`o sa tina Nu ma faceti sa ma schimb.
Poate a fost o greseala de-a mea dar fara intentie; sincer n-am realizat ca ti-am dat prea multa atentie
Idei pesimiste, sfaturi camuflate Daca ii privesti de-aproape, le vezï fetele trucate
Nu conteaza cine comenteaza, dk esti pe faza o sa vezi ca nu ma intereseaza...[
sper ca te am ajutatwinking

| Myruna_6130 a răspuns:

Am prieteni de 3 feluri: prieteni care mă iubesc; prieteni care mă înşeală; prieteni care mă detestă.