| alexututz a întrebat:

Buna TPU vreau si eu cateva statusuri de dragoste cel mai bun
FUNDA! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Statusuri de dragoste? Vrei sa iti exprimi frustrarea in public, jalnic!

| Gabriela_Elena_1997 a răspuns:

Nu trebuie sa ceri sfaturi de acest gen deoarece multi te pot sfatuii gresit astfel ca tu sa comiti o greseala si sa regreti mai tarziu..incearca sa ai incredere in sentimentele tale si intotdeauna sa faci ceea ce crezi tu ca e mai bine fiindca tu esti cel mai bun sfatuitor al tau insati:*

| alexututz explică:

Da vreau