| 愛LeEu愛 a întrebat:

Vreau legenda lui SlenderMan fara link'uri, dar pe scurthappy fundita

Răspuns Câştigător
| S0nofS4tana a răspuns:

SlenderMan se spune ca e un "om" fara chip caruia ii pot iesi mai multe brate din propriul sau corp, legenda spune ca acesta ar fi foarte foarte inalt cam de vreo 6-7 metrii, interesul lui este sa sperie si sa traumatizeze copiii si este atras de tehnologia moderna, aparate foto digitale mai ales.cam atat stiu despre el.

| 愛LeEu愛 explică (pentru S0nofS4tana):

SlendderMan seamana cu Lucy din Elfen Lied laughing, dar nu este inaltahee hee

| S0nofS4tana a răspuns (pentru 愛LeEu愛):

Nu-mi dai si mie o "fundita" laughing)

| 愛LeEu愛 explică (pentru S0nofS4tana):

Dausmug