| helllauuu a întrebat:

vreau si eu intrebari si provocari pentru adevar sau provocarepuppy dog eyes! pentru cele mai

Răspuns Câştigător
| Bananaaa a răspuns:

Provocarii? Depinde unde joci ( adica online sau in real ). De exemplu pe mess poti pune pe ala` de provocat sa : scrie la status ca e pe invers; ca crede ca nikita e draguta saauu sa trimita mass`uri de genu` : " Maa manancaaaaaa, MORR " sau ceva amuzant, stii la ce ma refer mnoh laughing.
a2a varianta. Daca joci in real, arr fii sa-l pui pe cel de provocat sa alerge pana intr-un punct propus de tine, in pielea goala, si sa strige ceva, sa faca ca tarzan, sa zica "saru`mana " la oamenii pe strada, sa faca cu mana la cei din autoboz, sa tipe pe scarile blocului, etc. Sper ca ti-am fost de ajutor kiss. Mult noroc blushing.

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Te provoc să faci o declaraţie de dragoste lui "x", să fredonezi melodia"y", să muşti pe gât pe cutărescu, să imiţi o maimuţă, să faci 4 opturi, să te dai cu capu' de pereţi, să prinzi cărţi cu capul, etc.
Succes!

| blueangel99 a răspuns:

1. Te provoc să sari într-un picior 2 minute
2. Te provoc să faci podul din picioare de 10 ori
3. Te provoc să mergi şi să-i spui lui x : "Sunt nebună"
4. Te provoc să te muşti de braţ
5. Te provoc să dansezi ca o hawai-ană
6. Fă pe gheişa cu noi
7. Spune-ne 3 bancuri

1. E adevărt că îţi place de?
2. E adevărat că te-a bătut... alaltăieri?
3. E adevărat că ai copiat la *nu ştiu ce * lucrare?
4. E adevărat că te-ai pupat cu?

Nu mai am idei sad
Pa, pa!

| helllauuu explică:

V-as da la toti /e funga dar nu prea potstraight facetoate raspunsurile sunt bune:X

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Adevar sau provocare www.asp.site11.com