| GeooRgYaaNaa a întrebat:

Vreau si eu provocari pentru jocul Adevar sau Provocare.Vreau sa fie provocari cat mai grele!

16 răspunsuri:
| NoSens a răspuns:

Sa arunce un balon cu apa in capul cuiva.
daca e noapte pune-l sa se dezbrace pana la chiloti si sa iasa afara.
sa o sune pe o profa si sa-i spuna call mee mai faci dragostea mea!
pune-l sa se tunda chel/cheala

| RΔϟVAη a răspuns:

Ii pui sa scuipe jos si sa linga.
Sa lingeti parchetu`.
Sa mancati mancare de caini.
Sunati la politie.

| Jigsaw a răspuns (pentru RΔϟVAη):

Cum de crezi că cineva va face asa ceva(In special primele 3)?

| NoSens a răspuns (pentru Jigsaw):

Mancarea de caini nu-i prea mare chestie eu am tupeu

| Jigsaw a răspuns (pentru NoSens):

Păi,ce să zic eu, dacă atâta te duce capul, n-am nimic impotrivă.

| NoSens a răspuns (pentru Jigsaw):

Haha daca nu stiai se numeste tupeu si macar eu am tupeu sa fac ceva dar tu nic pot sa pun pariu laughing

| NoSens a răspuns (pentru Jigsaw):

Si plus ca cine te crezi tu ca sa comentezi fiecare raspuns tongue

| RΔϟVAη a răspuns (pentru Jigsaw):

Bre,eu personal nu le-am facut.Dar cand jucam, prietenii mai nebuni de fel au facut asta.Nu-mi pasa ce spui tu.So shut upstraight face

| Jigsaw a răspuns (pentru NoSens):

Cum adică cine mă cred că răspund fiecărui răspuns? Răspund cui cred eu că merită.

| Jigsaw a răspuns (pentru RΔϟVAη):

M-ai lăsat fără cuvinte, uită-te la răspunsurile de mai sus şi vezi tu ce relevanţă are ce ai spus tu aici.

| NoSens a răspuns (pentru Jigsaw):

Dar nu ti-a cerut nimeni sa comentezi tongue

| Jigsaw a răspuns (pentru NoSens):

Ia uite că eu sunt cu moţ in frunte si imi arde mie să comentez.

| NoSens a răspuns (pentru Jigsaw):

Pai ma cam plictisesti cu replicile tale de 2bani inteles mai gaseste altele noi laughing

| Jigsaw a răspuns (pentru NoSens):

Imi pare rău că te plictisesc cu replicile mele de 2 bani.

| RΔϟVAη a răspuns:

Crezi ca mie imi pasa ca esti tu cu mot in frunte?straight face Ma cam plictisesti xD

| scumpica14 a răspuns:

Te provoc s-a inchis ochiul...* din imagine)