| Tatyanayo a întrebat:

Vreau si eu multe multe statusuri pentru prieteni pierduti sad Cele mai multe si cele mai frumoase Fundita... Ps : Fara site! kiss Mersi

1 răspuns:
| InnocentSίn a răspuns:

Buna! happy

Ce s-ar intampla cu mine Fara suriOara mea?! As face nOptile zile Daca n`ar fi ea. Te adOr [ ]

Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥!""

Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat…; xXM-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>; D

Prietenia nu tine de mOda.nu e ceva ce se poarta doar sezonul acesta.nu se cumpara si nu se vinde.este insa cea mai buna investitie in aceasta viata

peste toate O s` trecem cu capul n sus. N` avem una pe alta, asta`i mai presus

Nu toate lucrurile ne vor merge bine.dar vom trece peste toate amandOua.tu si cu mine.; x; x; x

Spune`mi mie ce prObleme ai ca te inteleg... sh eO am trecut prin multe poate reusesc sa leg O intamplare de alta sh sa realizez ca nOi am fost facute ca sa traim aman2; xX

Aş vrea să ţină capul sus toate prietenele mele, Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele!

●O prietenie ca asta nu se pierde asa usor, a fost o cearta prosteasca si multa invidie venita din exterior

●Nu e totul perfect ca nu suntem in povesti, dar chiar daca ne certam ne`mpacam in timp ce clipesti! love struck

●N`am prieteni n`am nici neam love struck Doar ea este tot ce am love struck Cu ea impart Tot pe jumate :X Nimic nu ne mai despartewinkingsmug:X

●Ma port ca un copil si stiu ca nu e bine...Si cand e totul bine e ceva ce nu-mi convine...Dar tu ma iubesti si ma accepti asa cum sunt love struck De aia esti cea mai buna prietena de pe Pamant :X!

●Orice ar fi voi fi aici mereu.Stii bine te poti baza, ai sprijinul meu love struck!

●mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele. cand plangeam din despartiri sau barfe rele! love struck

●Uneori stau si ma gandesc Doamne, nu stiu cum sa-i multumesc. Cum sa-i multumesc pentru tot ce a facut? mi-a dat curaj sa devin cine acum sunt! love struck

●De mici copii ea mereu ma apara.Acum ca`i mare e ca si mama mea love struck

●Impreuna trecem peste tOt.Ca o prietenie trece si prin foc! love struck

●Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum

●Nu conteaza in ce maniera ne-am imprietenit.Conteaza ca suntem de nedespartit! love struck

●Esti locul in care intotdeauna m`am intors.Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dOs! love struck

●Peste toate o sa treCem cu Capu` Sus.ne-avem una Pe ceaLalta si Asta-i mai presuS. love struck

●As vrea sa stie ca la greu o sa fiu langa ea asa cum e ea mereu langa mine. love struck

●Nu lasam lantul strans dintre nOi sa rugineasca.Nu se baga intre nOi vreun baiat sau vreo proasta! :X:X

●Fericita pana la ultima suvita! love struck

●Problema ta e si problema mea. Daca dai tu de belea, dau si eu de belea. UNITE, asa am fost mereu.Impreuna nimic nu e greu love struck

●Ne vindem prietenii ca n piata, nu pretsuim ke e bun in viata, ca viata e ca un gol imens si fara prieteni, fara prieteni, nu are sens!

Ca impreuna trecem peste tt, K o prietenie trece si prin foc!; x

caut dar nu stiu ce, vreau sa vorbesc dar nu stiu cu cine, un cuv magnific dar eu nu il stiu, o prietenie falsa ce o gasesti foarte des

Ce trist e sa realizezi ca ceea ce simti tu pentru mine e doar prietenie cand eu pentru tine simt o iubire adevarata

Intr-o zi iubirea s-a intalnit cu prietenia. iubirea o intreaba pe prietenie: daca eu exist, tu ce rost mai ai?::prietenia raspunde: ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima

Prietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis, prietenii falsi pe la spate m-au barfit.