| anddclaus a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste programe de modificat poze (sau site-uri ) dar cum sa va spun : vreau sa modific o poza, in fine, am modificat-o si as vrea sa mi se salveze si poza propriu zisa (nemodificata) dar si cea modificata! sper sa fi inteles si sa ma si ajutati

am mai pus odata intrebarea scuze...

funda!

2 răspunsuri:
| Clauditsaaaa a răspuns:

Modifica poza prin photoscape si va ramane si poza originala in pc, mai exact se va salva pe ecran. Cel putin la mine se salveaza pe ecran intr-un folder " originale ". bafta :*

| Alexandru_2594 a răspuns:

Buna,am descarcat si eu un program de editat poze si imagini; Photo instrument,dar...e o mica problema,ca nu mi' se salveaza in pc,probabil ca l-am descarcat gresit, cred ca am dat dawnloand file location, probabil ca trebuia sa dau:dawnloand file.bafta puate ca ai noroc, si eu caut un program bun.BAFTA