| DaNtE a întrebat:

Am 2 poze indentice, numai ca in una e modificat ceva, cum pot sa le pun in aceeasi poza ca sa apara aia nemodificata si dupa automat cea modificata? Ca un fel de poza miscatoare!

Răspuns Câştigător
| Ariia a răspuns:

Cu PhotoScape. La combine. Daca ceva nu merge da-mi un mess privat cu id tau ca iti dau vide facut de mine cu explicatii.

3 răspunsuri:
| JuLLiaN a răspuns:

Iti trebuie PhotoScape, dupa ce il descarci de pe internet faci o imagine.gif...
Dai add Y! M dj_urrsea si iti explic acolo totul.

| andreea01_8945 a răspuns:

Ai putea incerca cu hpto scape.e destul d bun.
Intri in photo scape/animate Gif /pui pozele cele 2 si voila mergelaughing