| Mikka09 a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi despre cum sa imi prind parul, sa fie mai frumos.eu am parul drept si putin ondulat la varfuri...si saten. vreau si eu modele de coafuri, care le pot face acasa si sa nu necesite prea mult timp.de preferat as dori site-uri, dar merge si altfel. funda la cel mai bun si vot la restulkiss multumesc

2 răspunsuri:
| BDorin a răspuns:

Uite aici un site din care te poti inspira: http://dirlink.ro/coafura.php

| IoanaXxX a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/......-foto.html aici niste cocuri dragute.