| mirunaoana a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de genul: esti un prost ai pierdut-o dar pe ea nu o mai intereseaza de tine! fundalove struck

Răspuns Câştigător
| AIPS a răspuns:

Ai fost un prost. Nu trebuia s-o visezi, trebuia s-o iubeşti!

Statusuri
Oamenii care par reci si indiferenţi candva au iubit mult

Statusuri
Orice-ar face acum, nu mai are rost, esti doar un fost pe care chiar daca-l iubesc, ma prefac ca nu-l cunosc

Statusuri
Si da... poate ca toate despartirile dor, unele mai tare, unele mai putin, unele pe o perioada mai lunga de timp, altele pe o perioada mai scurta oricum ar fi, e dovada clara ca odata ti-a pasat si ai pus suflet

Statusuri
Iubirea, e un cuvant care te face sa plutesti, sa visezi, dar nimeni nu a spus ca tot ea te face sa suferi. Cand suferi din iubire pierzi toate visele

Statusuri
Nu pot sa iubesc fara sa am inima, nu pot sa pling fara sa ma doara, nu pot sa traiesc fara sa fii linga mine. Te rog vino inapoi!

Statusuri
Inca o noapte cu lacrimi, inca o zi fara speranta si inca o sageata in inima. Nu te pot uita!

Statusuri
Daca vei avea nevoie de mine, sunt alaturi de tine. Daca ai nevoie de caldura cind plangi, sunt alaturi de tine. Unde esti cand eu am nevoie de tine?

Statusuri
Atunci m-ai dat la o parte acum te gandesti la mine

Statusuri
Nu iti doresc raul Faptul ca m-ai pierdut.

Statusuri
Zambetul tau e fals ca de obicei Nici n-ai curaj sa te uiti in ochii ei. Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata, care era preferata ta odata

Statusuri
Adorm in fiecare noapte cu gandul la ea. Din vise nimeni nu mi te poate lua Acolo esti cum vreau eu si doar a mea Pacat ca nu pot schimba cu vise realitatea

Statusuri
Am crezut ca am lumea la picioare Am crezut ca tot ce e frumos nu dispare.Am crezut ca impreuna trecem peste tot, Dar mi-am dat seama ca nu mereu Iubirea trece si prin foc

Statusuri
Si acum astept sa suni, astept macar un telefon Sa imi spui ca o putem lua de la inceput Dar stiu ca acum privesti alti ochi, saruti alte buze, strangi in brate alt trup. Si inca repet in gand ca o putem lua de la inceput

Statusuri
Ti-ai sters singura lacrimile cand el te supara Si ai incercat chiar si sa iesi cu altcineva.Deci hai sa te intoarcem in trecut.Si spune-mi sincer cate flori ti-a oferit? Cate promisiuni false nu ti-a facut? Si de cate ori iti spuneai de maine am sa-l uit?!

5 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Eşti deştept, ai pierdut o cârpă. Bravo!

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

Răspuns utilizator avertizat