| Mea_Andreyuta_1996 a întrebat:

Buna TPU :* vreau si eu niste statusuri de razbunare! pentru ca prietenul mew m-a inselat si vreau sa ma razbun cumva!
FUNDA! :*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tratează-l cu indiferență, doare foarte tare!
Pa, pa.

| h3r a răspuns:

Dacă te-a înșelat crezi c-o să-l mai „atingi" cu un status? Ignoră-l.

| ywar a răspuns:

Razbunarea e arma prostului!

| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Nu te razbuna ca atunci va observa ca te doare si asa ii vei da satisfactie, fi desteapta si dai de inteles ca este un gunoi pentru tine, ii va durea enorm, va incerca sa te revedice, fi desteapta, joca pe invers!