| Cαтєα21 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri noi

6 răspunsuri:
| Denisadraguta a răspuns:

Baaaa fraiere tu nu ai pierdut nimic ca mai iubit
Ai pierdut acum ca mai parasit

Nu am o inima larga sa iubesc o lume intreaga nu iubesc pe orisicine te iubesc numai pe tine

Miai dat de inteles ca la inima ta n-as prea avea acces...dar cine stie... poate cu un iPhone 4S?

Degeaba ai tu regulile tale...Crezi a viata nu le are pe ale ei?

Du-te lent si vino tare...pentru mine n-ai valoare

Pot trece peste-o rana sau o palma dar sentimentele sunt cea mai dura arma

Sunt un destept,destept de mor, eu sunt faima fetelor

NU INTELEG DC TREBUIE sa mergem la scoala daca:
MATEMATICA=exista calculator
ROMANA=o stim deja
MUZICA=este pe youtube
FRANCEZA SI ENGLEZA=google translate
SPORT=ne plimbam mereu
GEOGRAFIE=iti cumperi GPS
ISTORIE=sunt morti toti, o pierdere de timp...

| MTC a răspuns:

On
Off
Speak
Silence
Dead
Alive

| MTC a răspuns:

E misto poza de la avatarul tau

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Costy_3899 a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu, o raza de lumina...o urma de durere...un chip de inger suav distrus de-o grea durere.
Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi, iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt.
Love is in the air everywhere you look around.

| OdDbAlL a răspuns:

Cuvintele elibereaza si tradeaza ideiile!
el ma invata, el ma corecteaza, el ma iarta, el ma completeaza, el ma iubeste
Ce vrei tu nu se poate. happy Nu sunt ca alea "noapte dupa noapte''
daca-l vezi neajutorat si il iubesti, ajuta-l, dar gandeste-te cand te-a facut sa suferi i-a pasat?
Si cineva mi.a spus intr.o seara: O legatura rupta odata, nu se naste a 2. a oara.
Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata, dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie! N-ai gresit cu nimic, deci ia-o ca pe o lectie!
Fiecare poveste are un sfarsit, dar, in viata, fiecare sfarsit are un nou inceput
Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea, nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea