| Bya202 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri profunde despre prietenie adevarata.

3 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! happy
Iti dau cateva si bune pe care sper sa le folosestiwinking
♥Impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin foc!
♥Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi!

Prietenii trainici sunt cu adevarat una dintre bogatiile vietii!
♥Nu contează în ce manieră ne-am împrietenit. Contează că suntem de nedespărțit!
♥Cand tu ai o suparare numai eu stiu ce te doare, si atunci cand dai de greu langa tine sunt mereu
♥Prietenii sunt langa tine mereu... orice s-ar intampla, iar cand acel prieten te tradeaza simti ca nu mai ai viata!

Sper ca-ti plac, si scuze ca nu sunt mai multe happy
Daca sunt bune astept fundita

| Spoiled a răspuns:

Eu sunt o stea, tu esti cealalta nimeni n-o sa ne desparta.

Doua prietene ca doua petale impreuna cantr-o floare.

Sufletele egale prietene legate...

Orice ar fi, voi fi aici mereu
Stii bine te poti baza, ai sprijinul meu.;
Cel mai bun accesoriu pentru o fata: prietenii ei;
Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine;
Un adevărat prieten este cel care îţi ţine mâna şi îţi atinge sufletul.;
Caa doua surori am fost mereu una pentru alta, si daca mi-ai spus ce e rau ti-am ascultat sfatul!;
iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine e extraordinnara!
Isi aleg vorbele foarte atent si orice cuvant de al lor suna a compliment
Si poti sa-mi iei ce vrei cand am langa mine toti prietenii mei. Nu conteaza in ce maniera ne-am imprietenit, conteaza ca suntem de nedespartit •
Peste toate trecem cu capul sus ne avem una pe alta si asta-i mai presus.
Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
cat timp suntem impreuna, nimic nu e greu!
Nu sunt singura in ploaie si in vant, am cea mai buna prietena de pe pamant!