| Nistor_Iulia_1999 a întrebat:

Vreau statusuri despre prietenie adevarata!

1 răspuns:
| DayByDay a răspuns:

Ce s-ar intampla cu mine Fara suriOara mea?! As face nOptile zile Daca n`ar fi ea.
desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*!? Te iubesc
NiciOdata n-ai uitat sa fi langa mine, Si eu voi fi mereu, la fel, langa tine; x; X
Prietenia nu tine de moda, nu e ceva ce se poarta doar sezonul acesta.nu se cumpara si nu se vinde, este insa cea mai buna investitie in aceasta viata
at cand cazi; -s.eu O sa t ajut sa t ridici, cand simti ca iti e greu, voi fi mereu aici, cand tOata lumea, te va respinge.eu voi fi aprOape d suflethul tau >; d
Nu toate lucrurile ne vor merge bine, dar vom trece peste toate amandOua:tu si cu mine.; x; x; x
Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`niciodata

Un prieten este alaturi de tine atunci cand nu mai e nimeni altcineva...
si o sa fie bine chiar daca mai avem probleme.iti spun stai linistita deci nu te teme...ca multe vin si toate trec chiar daca raman semne...si orice semn se vindeca dupa o vreme!

Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu, te iubesc si punct.•
Ea ma iubeste, ea ma-ntelege! Ea e sora mea si mi`o dovedeste! Te iubesc.

la bine si la GreU... voi fii alAtUri de Tine mereU... o Prietenie Adevarata TRece sI priN foc x"

nu-mi spune cwm sa-mi aleg prietenii`, ma pricep la asta. k dovada, am ales-o pe ea! :-x"

O stiu de zile, luni chiar ani! ca suntem l scoala, bloC sau maidan. Raman k ea : prietena mea

Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte