| pufosenieadorabila a întrebat:

vreau si eu putin ajutor pentru facebook vreau cand dau un coment indiferent la ce persoana este sau un like sa nu imi mai apara pe profilul meu sau mai ales sa scrie pe pagina principala "x" a dat un comentariu la poza lui "y". multumesc dau vot si funda!

1 răspuns:
| Rebeca92 a răspuns:

Da e de la facebook ti-au blocat astia si dureaza cateva zile sau o sap 2! Eu patesc asa cand dau comm sau like sau cand adaug ca prieten/prietena ai o limita daca treci de ea iti blocheaza fb un timp si dupa ii da drumu din nou cand dai com de ex iti apare un chenar si scrie acolo cat ti-au blocat astia! iti apare acolo! Ex nu iti blocheaza fb de tot numai la commuri like bla bla..asa tu fb poti folosii in continuare dar fara like-uri sau commuri sau sa trimiti cerere la cineva