| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi iau un monitor de "gaming"in valoare de max 1300 lei. Mi ati putea da niste sfaturi? Multumesc!

7 răspunsuri:
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Eu il am pe asta: https://altex.ro/......NS2721HGF/

E destul de bun (pentru mine), rezolutia este buna.

| anonim_4396 explică (pentru BlackPixel):

Https://altex.ro/......ONVG278QF/ Poti sa mi spui daca asta este ok?

| BlackPixel a răspuns (pentru anonim_4396):

Este chiar mai bun decat cel pe care ti l-am propus eu. happy

| anonim_4396 explică (pentru BlackPixel):

Mie mi ar trebui G-Synk dar nu cred ca ar fi o problema ca are FreeSync

| BlackPixel a răspuns (pentru anonim_4396):

Huh... nu știu exact. Eu nu am avut probleme.

| anonim_4396 explică (pentru BlackPixel):

Tu ti ai luat Displayport pentru 144hz? Daca da cat ai dat pe ea, de unde si care?

| BlackPixel a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi-am luat, dar am primit, deci nu stiu nimic din ce m-ai intrebat.